Weber Mining and Tunnelling może pochwalić się bogatym doświadczeniem w opracowywaniu produktów do iniekcji żywic w celu stabilizacji warstw geologicznych i obudowy stropów w przemyśle wydobywczym i przy drążeniu tuneli. Wykorzystujemy najnowsze technologie polimerowe, aby oferować szereg unikalnych, wysokiej jakości produktów do konsolidacji gruntu, skutecznych nawet w najbardziej wymagających warunkach.

Korzystamy z doświadczenia naszej globalnej sieci biur Weber, oddziałów, dystrybutorów i wykonawców, aby zaoferować najlepsze rozwiązanie dostosowane do konkretnej sytuacji. Ściśle współpracujemy z naszymi partnerami z branży na całym świecie, aby zapewnić, że jesteśmy w stanie identyfikować i reagować na pojawiające się możliwości i wyzwania związane z nowymi technologiami i praktykami. Nasz program badawczo-rozwojowy opiera się na głębokim zaangażowaniu w branżę w celu ciągłego opracowywania innowacyjnych produktów, które spełniają zmieniające się potrzeby naszych klientów.

Oferujemy kompletną gamę żywic i pianek do wypełniania pustych przestrzeni, uszczelniania, hydroizolacji, gaszenia pożarów, konsolidacji powierzchni i chodników, podpór stropów, a także zupełnie nową gamę wysokowydajnych żywic wtryskowych do kotwienia i okablowania.

Działając pod ziemią na całym świecie, jesteśmy globalnym liderem w dostarczaniu wysokiej jakości, innowacyjnych produktów i usług wsparcia